ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ :

Γ' Εθνική: Το αναλυτικό πρόγραμμα σε 3ο και 4ο όμιλο

Γ' Εθνική: Το αναλυτικό πρόγραμμα σε 3ο και 4ο όμιλο

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα των αγωνιστικών στον 3ο και τον 4ο όμιλο της Γ' Εθνικής.

Ολοκληρώθηκε πριν λίγη ώρα η κλήρωση για το Πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής της νέας σεζόν.

 

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αγωνιστικών σε 3ο και 4ο όμιλο:

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 14η

ΑΣ Μετέωρα-Διαγόρας Στεφανοβικείου

ΑΠΟ Αταλάντη-ΑΟ Ποταμιάς

ΑΕ Καρίτσας-Δίας Δίου

Διγενής Νεοχωρίου-ΑΟ Σελλάνων

Ατρόμητος Παλαμά-ΓΣ Αλμυρός

Θησέας Αγριάς-Πιερικός

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Ηρακλής Λάρισας

 

2η αγωνιστική 15η

ΑΠΟ Αταλάντη-ΑΣ Μετέωρα

Διαγόρας Στεφανοβικείου-ΑΕ Καρίτσας

ΑΟ Ποταμιάς-Διγενής Νεοχωρίου

Δίας Δίου-Ατρόμητος Παλαμά

ΑΟ Σελλάνων-Θησέας Αγριάς

ΓΣ Αλμυρός-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Πιερικός-Ηρακλής Λάρισας

 

3η αγωνιστική 16η

ΑΣ Μετέωρα-ΑΕ Καρίτσας

Διγενής Νεοχωρίου-ΑΠΟ Αταλάντη

Ατρόμητος Παλαμά-Διαγόρας Στεφανοβικείου

Θησέας Αγριάς-ΑΟ Ποταμιάς

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Δίας Δίου

Ηρακλής Λάρισας-ΑΟ Σελλάνων

Πιερικός-ΓΣ Αλμυρός

 

4η αγωνιστική 17η

Διγενής Νεοχωρίου-ΑΣ Μετέωρα

ΑΕ Καρίτσας-Ατρόμητος Παλαμά

ΑΠΟ Αταλάντη-Θησέας Αγριάς

Διαγόρας Στεφανοβικείου-Οικονόμος Τσαριτσάνης

ΑΟ Ποταμιάς-Ηρακλής Λάρισας

Δίας Δίου-Πιερικός

ΑΟ Σελλάνων-ΓΣ Αλμυρός

 

5η αγωνιστική 18η

ΑΣ Μετέωρα-Ατρόμητος Παλαμά

Θησέας Αγριάς-Διγενής Νεοχωρίου

Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΑΕ Καρίτσας

Ηρακλής Λάρισας-ΑΠΟ Αταλάντη

Πιερικός-Διαγόρας Στεφανοβικείου

ΓΣ Αλμυρός-ΑΟ Ποταμιάς

ΑΟ Σελλάνων-Δίας Δίου

 

6η αγωνιστική 19η

Θησέας Αγριάς-ΑΣ Μετέωρα

Ατρόμητος Παλαμά-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Διγενής Νεοχωρίου-Ηρακλής Λάρισας

ΑΕ Καρίτσας-Πιερικός

ΑΠΟ Αταλάντη-ΓΣ Αλμυρός

Διαγόρας Στεφανοβικείου-ΑΟ Σελλάνων

ΑΟ Ποταμιάς-Δίας Δίου

 

7η αγωνιστική 20ή

ΑΣ Μετέωρα-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Ηρακλής Λάρισας-Θησέας Αγριάς

Πιερικός-Ατρόμητος Παλαμά

ΓΣ Αλμυρός-Διγενής Νεοχωρίου

ΑΟ Σελλάνων-ΑΕ Καρίτσας

Δίας Δίου-ΑΠΟ Αταλάντη

ΑΟ Ποταμιάς-Διαγόρας Στεφανοβικείου

 

8η αγωνιστική 21η

Ηρακλής Λάρισας-ΑΣ Μετέωρα

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Πιερικός

Θησέας Αγριάς-ΓΣ Αλμυρός

Ατρόμητος Παλαμά-ΑΟ Σελλάνων

Διγενής Νεοχωρίου-Δίας Δίου

ΑΕ Καρίτσας-ΑΟ Ποταμιάς

ΑΠΟ Αταλάντη-Διαγόρας Στεφανοβικείου

 

9η αγωνιστική 22η

ΑΣ Μετέωρα-Πιερικός

ΓΣ Αλμυρός-Ηρακλής Λάρισας

ΑΟ Σελλάνων-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Δίας Δίου-Θησέας Αγριάς

ΑΟ Ποταμιάς-Ατρόμητος Παλαμά

Διαγόρας Στεφανοβικείου-Διγενής Νεοχωρίου

ΑΕ Καρίτσας-ΑΠΟ Αταλάντη

 

10η αγωνιστική 23η

ΓΣ Αλμυρός-ΑΣ Μετέωρα

Πιερικός-ΑΟ Σελλάνων

Ηρακλής Λάρισας-Δίας Δίου

Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΑΟ Ποταμιάς

Θησέας Αγριάς-Διαγόρας Στεφανοβικείου

Ατρόμητος Παλαμά-ΑΠΟ Αταλάντη

Διγενής Νεοχωρίου-ΑΕ Καρίτσας

 

11η αγωνιστική 24η

ΑΣ Μετέωρα-ΑΟ Σελλάνων

Δίας Δίου-ΓΣ Αλμυρός

ΑΟ Ποταμιάς-Πιερικός

Διαγόρας Στεφανοβικείου-Ηρακλής Λάρισας

ΑΠΟ Αταλάντη-Οικονόμος Τσαριτσάνης

ΑΕ Καρίτσας-Θησέας Αγριάς

Ατρόμητος Παλαμά-Διγενής Νεοχωρίου

 

12η αγωνιστική 25η

Δίας Δίου-ΑΣ Μετέωρα

ΑΟ Σελλάνων-ΑΟ Ποταμιάς

ΓΣ Αλμυρός-Διαγόρας Στεφανοβικείου

Πιερικός-ΑΠΟ Αταλάντη

Ηρακλής Λάρισας-ΑΕ Καρίτσας

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Διγενής Νεοχωρίου

Θησέας Αγριάς-Ατρόμητος Παλαμά

 

13η αγωνιστική 26η

ΑΣ Μετέωρα-ΑΟ Ποταμιάς

Διαγόρας Στεφανοβικείου-Δίας Δίου

ΑΠΟ Αταλάντη-ΑΟ Σελλάνων

ΑΕ Καρίτσας-ΓΣ Αλμυρός

Διγενής Νεοχωρίου-Πιερικός

Ατρόμητος Παλαμά-Ηρακλής Λάρισας

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Θησέας Αγριάς

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 14η

Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΟ Ανατολής

Θιναλιακός-Μακεδονικός Φούφα

Απόλλων Ευπαλίου-ΑΕ Λευκίμμης

ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-ΑΕ Μεσολογγίου

Αχέρων Καναλακίου-Σούλι Παραμυθιάς

ΠΑΣ Πρέβεζα-Ναυπακτιακός Αστέρας

Αναγέννηση Άρτας-Αστέρας Ιτέας

 

2η αγωνιστική 15η

Θιναλιακός-Τηλυκράτης Λευκάδας

ΑΟ Ανατολής-Απόλλων Ευπαλίου

Μακεδονικός Φούφα-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης

ΑΕ Λευκίμμης-Αχέρων Καναλακίου

ΑΕ Μεσολογγίου-ΠΑΣ Πρέβεζα

Σούλι Παραμυθιάς-Αναγέννηση Άρτας

Ναυπακτιακός Αστέρας-Αστέρας Ιτέας

 

3η αγωνιστική 16η

Τηλυκράτης Λευκάδας-Απόλλων Ευπαλίου

ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-Θιναλιακός

Αχέρων Καναλακίου-ΑΟ Ανατολής

ΠΑΣ Πρέβεζα-Μακεδονικός Φούφα

Αναγέννηση Άρτας-ΑΕ Λευκίμμης

Αστέρας Ιτέας-ΑΕ Μεσολογγίου

Ναυπακτιακός Αστέρας-Σούλι Παραμυθιάς

 

4η αγωνιστική 17η

ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-Τηλυκράτης Λευκάδας

Απόλλων Ευπαλίου-Αχέρων Καναλακίου

Θιναλιακός-ΠΑΣ Πρέβεζα

ΑΟ Ανατολής-Αναγέννηση Άρτας

Μακεδονικός Φούφα-Αστέρας Ιτέας

ΑΕ Λευκίμμης-Ναυπακτιακός Αστέρας

ΑΕ Μεσολογγίου-Σούλι Παραμυθιάς

 

5η αγωνιστική 18η

Τηλυκράτης Λευκάδας-Αχέρων Καναλακίου

ΠΑΣ Πρέβεζα-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης

Αναγέννηση Άρτας-Απόλλων Ευπαλίου

Αστέρας Ιτέας-Θιναλιακός

Ναυπακτιακός Αστέρας-ΑΟ Ανατολής

Σούλι Παραμυθιάς-Μακεδονικός Φούφα

ΑΕ Μεσολογγίου-ΑΕ Λευκίμμης

 

6η αγωνιστική 19η

ΠΑΣ Πρέβεζα-Τηλυκράτης Λευκάδας

Αχέρων Καναλακίου-Αναγέννηση Άρτας

ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-Αστέρας Ιτέας

Απόλλων Ευπαλίου-Ναυπακτιακός Αστέρας

Θιναλιακός-Σούλι Παραμυθιάς

ΑΟ Ανατολής-ΑΕ Μεσολογγίου

Μακεδονικός Φούφα-ΑΕ Λευκίμμης

 

7η αγωνιστική 20ή

Τηλυκράτης Λευκάδας-Αναγέννηση Άρτας

Αστέρας Ιτέας-ΠΑΣ Πρέβεζα

Ναυπακτιακός Αστέρας-Αχέρων Καναλακίου

Σούλι Παραμυθιάς-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης

ΑΕ Μεσολογγίου-Απόλλων Ευπαλίου

ΑΕ Λευκίμμης-Θιναλιακός

Μακεδονικός Φούφα-ΑΟ Ανατολής

 

8η αγωνιστική 21η

Αστέρας Ιτέας-Τηλυκράτης Λευκάδας

Αναγέννηση Άρτας-Ναυπακτιακός Αστέρας

ΠΑΣ Πρέβεζα-Σούλι Παραμυθιάς

Αχέρων Καναλακίου-ΑΕ Μεσολογγίου

ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-ΑΕ Λευκίμμης

Απόλλων Ευπαλίου-Μακεδονικός Φούφα

Θιναλιακός-ΑΟ Ανατολής

 

9η αγωνιστική 22η

Τηλυκράτης Λευκάδας-Ναυπακτιακός Αστέρας

Σούλι Παραμυθιάς-Αστέρας Ιτέας

ΑΕ Μεσολογγίου-Αναγέννηση Άρτας

ΑΕ Λευκίμμης-ΠΑΣ Πρέβεζα

Μακεδονικός Φούφα-Αχέρων Καναλακίου

ΑΟ Ανατολής-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης

Απόλλων Ευπαλίου-Θιναλιακός

 

10η αγωνιστική 23η

Σούλι Παραμυθιάς-Τηλυκράτης Λευκάδας

Ναυπακτιακός Αστέρας-ΑΕ Μεσολογγίου

Αστέρας Ιτέας-ΑΕ Λευκίμμης

Αναγέννηση Άρτας-Μακεδονικός Φούφα

ΠΑΣ Πρέβεζα-ΑΟ Ανατολής

Αχέρων Καναλακίου-Θιναλιακός

ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-Απόλλων Ευπαλίου

 

11η αγωνιστική 24η

Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΕ Μεσολογγίου

ΑΕ Λευκίμμης-Σούλι Παραμυθιάς

Μακεδονικός Φούφα-Ναυπακτιακός Αστέρας

ΑΟ Ανατολής-Αστέρας Ιτέας

Θιναλιακός-Αναγέννηση Άρτας

Απόλλων Ευπαλίου-ΠΑΣ Πρέβεζα

Αχέρων Καναλακίου-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης

 

12η αγωνιστική 25η

ΑΕ Λευκίμμης-Τηλυκράτης Λευκάδας

ΑΕ Μεσολογγίου-Μακεδονικός Φούφα

Σούλι Παραμυθιάς-ΑΟ Ανατολής

Ναυπακτιακός Αστέρας-Θιναλιακός

Αστέρας Ιτέας-Απόλλων Ευπαλίου

Αναγέννηση Άρτας-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης

ΠΑΣ Πρέβεζα-Αχέρων Καναλακίου

 

13η αγωνιστική 26η

Τηλυκράτης Λευκάδας-Μακεδονικός Φούφα

ΑΟ Ανατολής-ΑΕ Λευκίμμης

Θιναλιακός-ΑΕ Μεσολογγίου

Απόλλων Ευπαλίου-Σούλι Παραμυθιάς

ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-Ναυπακτιακός Αστέρας

Αχέρων Καναλακίου-Αστέρας Ιτέας

Αναγέννηση Άρτας-ΠΑΣ Πρέβεζα

X