Η κλήρωση της Β' κατηγορίας και του Κυπέλλου
ΚΥΠΕΛΛΟ 1 η αγωνιστική
1 28/9/2019 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 - Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 - 2 28/9/2019 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - 3 28/9/2019 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - 4 28/9/2019 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 5 28/9/2019 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - 6 28/9/2019 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - 7 28/9/2019 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ - 8 29/9/2019 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - 9 29/9/2019 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ - 10 29/9/2019 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - 11 29/9/2019 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ - Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ - 12 29/9/2019 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 - 13 29/9/2019 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - 14 29/9/2019 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
1 η αγωνιστική
1 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 - 2 Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - 3 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ - 4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ - 5 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - 6 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ - 7 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ -
2 η αγωνιστική
1 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - 2 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ - 3 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ -
4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ - Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ - 5 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ - ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ -
6 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - 7 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 -
3 η αγωνιστική
1 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - 2 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ - 3 Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - 4 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ - 5 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ - 6 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 - 7 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 -
4 η αγωνιστική
1 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ - 2 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ - ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 -
4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 - ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ - 5 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ - 6 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ -
7 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ -
5 η αγωνιστική
1 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ - 3 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ -
4 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - 5 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 -
6 Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - 7 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ -
6 η αγωνιστική
1 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - 2 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ -
3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - 4 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 -
5 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ - 6 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ -
7 Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ - ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ -
7 η αγωνιστική
1 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ -
3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 - 4 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ -
5 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ - Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ - 6 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ -
7 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -
8 η αγωνιστική
1 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ - ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ - 2 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ -
3 Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ - ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 - 4 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ -
5 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ - 6 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
7 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ -
9 η αγωνιστική
1 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -
3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ - 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
-
- AΘΛΗΜΑΤΑ
- Ποδόσφαιρο
- Μπάσκετ
- Βόλεϊ
-
- AΘΛΗΜΑΤΑ
- Ποδόσφαιρο
- Μπάσκετ
- Βόλεϊ
- ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
- Superleague
- Κύπελλο Ελλάδος
- Europa League
- Basket League
- Κύπελλο Μπάσκετ
NEWSLETTER
Ενημερωθείτε πρώτοι για όλα τα τελεταία νέα, απευθείας στο email σας