ΤΕΤΑΡΤΗ 22.05.2019
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Δόξα Ελπίδας - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:17.30
Παρατηρητής:Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Σταματόπουλος Αλέξανδρος
Εθνικός Μαλγάρων - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο:Μαλγάρων - ώρα:17.30
Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
ΑΕ Αμπελοκήπων - ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα:17.30
Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:17.30
Παρατηρητής:Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Νίκη Ηρακλείου - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο:Ηρακλείου - ώρα:17.30
Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Κεραυνός Αγίου Παύλου - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:17.30
Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Νέστωρ Οσσας - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο:Όσσας - ώρα:17.30
Παρατηρητής:Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα:17.30
Παρατηρητής:Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OUT (2η αγωνιστική - ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ)
------------------------------------------------------
Ελπίδες Θερμαϊκού Θέρμης - Αίολος
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:17.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OUT (2η αγωνιστική - ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ)
------------------------------------------------------
ΑΕ Μαρτίου - Κανάρης
Γήπεδο:Μ. Αλεξάνδρου - ώρα:16.30
Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος
ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δουβλέκης, Μελενηκιώτης Πασχ., Παπαδόπουλος Γ.
ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Μακρίδης, Μαυρόπετρος, Πουλιάσης, Χατζηαθανασίου.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 25.05.2019
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OUT(2η αγωνιστική)
Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο:Ωραιοκάστρου - ώρα:17.00
Παρατηρητής:Κοντός Διαμαντής - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ