Ολοκληρώθηκε πριν λίγη ώρα η κλήρωση για το πρόγραμμα του νέου Πρωταθλήματος της Super League 2.
Υπενθυμίζεται πως η σέντρα του Πρωταθλήματος έχει προγραμματιστεί για τις 15 Σεπτεμβρίου, ωστόσο, όλα θα κριθούν από τις εξελίξεις στα τηλεοπτικά.
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
1η – 12η αγωνιστική
Δόξα Δράμας – Καραϊσκάκης
Απόλλων Πόντου – Χανιά
Απόλλων Λάρισας – Κέρκυρα
Απόλλων Σμύρνης – Εργοτέλης
Παναχαϊκή – ΠΑΣ Γιάννινα
Πλατανιάς – Λεβαδειακός
2η – 13η αγωνιστική
Απόλλων Πόντου – Δόξα Δράμας
Καραϊσκάκης – Απόλλων Λάρισας
Χανιά – Απόλλων Σμύρνης
Κέρκυρα – Παναχαϊκή
Εργοτέλης – Πλατανιάς
Λεβαδειακός – ΠΑΣ Γιάννινα
3η – 14η αγωνιστική
Δόξα Δράμας – Απόλλων Λάρισας
Απόλλων Σμύρνης – Απόλλων Πόντου
Παναχαϊκή – Καραϊσκάκης
Πλατανιάς – Χανιά
Λεβαδειακός – Κέρκυρα
ΠΑΣ Γιάννινα – Εργοτέλης
4η – 15η αγωνιστική
Απόλλων Σμύρνης – Δόξα Δράμας
Απόλλων Λάρισας – Παναχαϊκή
Απόλλων Πόντου – Πλατανιάς
Καραϊσκάκης – Λεβαδειακός
Χανιά – ΠΑΣ Γιάννινα
Εργοτέλης – Κέρκυρα
5η – 16η αγωνιστική
Δόξα Δράμας – Παναχαϊκή
Πλατανιάς – Απόλλων Σμύρνης
Λεβαδειακός – Απόλλων Λάρισας
ΠΑΣ Γιάννινα – Απόλλων Πόντου
Εργοτέλης – Καραϊσκάκης
Κέρκυρα – Χανιά
6η – 17η αγωνιστική
Πλατανιάς – Δόξα Δράμας
Παναχαϊκή – Λεβαδειακός
Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΣ Γιάννινα
Απόλλων Λάρισας – Εργοτέλης
Απόλλων Πόντο – Κέρκυρα
Καραϊσκάκης – Χανιά
7η – 18η αγωνιστική
Δόξα Δράμας – Λεβαδειακός
ΠΑΣ Γιάννινα – Πλατανιάς
Εργοτέλης – Παναχαϊκή
Κέρκυρα – Απόλλων Σμύρνης
Χανιά – Απόλλων Λάρισας
Καραϊσκάκης – Απόλλων Πόντου
8η – 19η αγωνιστική
ΠΑΣ Γιάννινα – Δόξα Δράμας
Λεβαδειακός – Εργοτέλης
Πλατανιάς – Κέρκυρα
Παναχαϊκή – Χανιά
Απόλλων Σμύρνης – Καραϊσκάκης
Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Πόντου
9η – 20ή αγωνιστική
Δόξα Δράμας – Εργοτέλης
Κέρκυρα – ΠΑΣ Γιάννινα
Χανιά – Λεβαδειακός
Καραϊσκάκης – Πλατανιάς
Απόλλων Πόντου – Παναχαϊκή
Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Σμύρνης
10η – 21η αγωνιστική
Κέρκυρα – Δόξα Δράμας
Εργοτέλης – Χανιά
ΠΑΣ Γιάννινα – Καραϊσκάκης
Λεβαδειακός – Απόλλων Πόντου
Πλατανιάς – Απόλλων Λάρισας
Παναχαϊκ – Απόλλων Σμύρνης
11η – 22η αγωνιστική
Χανιά – Δόξα Δράμας
Καραϊσκάκης – Κέρκυρα
Απόλλων Πόντου – Εργοτέλης
Απόλλων Λάρισας – ΠΑΣ Γιάννινα
Απόλλων Σμύρνης – Λεβαδειακός
Παναχαϊκή – Πλατανιάς