ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 07.12.2019
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------
Παύλος Μελάς - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο:Σταυρούπολης - ώρα:15.00
ΠΑΟΝ Επιβατών - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο:Νέων Επιβατών - ώρα:15.00
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΜΑΣ Αγχιάλου - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο:Αγχιάλου - ώρα:15.00
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου - ώρα:15.00
Κανονιέρηδες - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:15.00
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Φιλύρου - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο:Φιλύρου - ώρα:15.00
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
Αστέρας Ραιδεστού - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο:Ραιδεστού - ώρα:15.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θρίαμβος Παρθενίου - Μ.Αλέξ. Ελλήνων
Γήπεδο:Παρθενίου - ώρα:15.00
Σταυραετός Ευξεινούπολης - ΓΣ Ηλιούπολης 0-3 α.α.
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Αμπελοκήπων - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:15.00
Φίλιππος Ελεούσας - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο:Ελεούσας - ώρα:15.00
Μακεδονικός Μοναστηρίου - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο:Μοναστηρίου - ώρα:15.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο:Ωραιοκάστρου - ώρα:15.00
Αστραπή Μεσαίου - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο:Μεσαίου - ώρα:15.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελλήσποντος Κριθιάς - Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο:Κριθιάς - ώρα:15.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:15.00
ΑΕ Φαλήρου - Πέρα
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:15.00
Ατρόμητος Τριαδίου - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο:Τριαδίου - ώρα:15.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Τριλόφου - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο:Τριλόφου - ώρα:15.00
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΟ Μεσήμβριας - Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Γήπεδο:Μεσήμβριας - ώρα:15.00
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Χαρ. Επαμεινώνδας - Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:15.00
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ. - Λιονταράκια
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:15.30
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης - ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:15.00
Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής - Ερμής Μηχανιώνας
Γήπεδο:Αγίας Παρασκευής - ώρα:15.00
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Μαραθών Υποδομή 1926
Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα:15.00
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015 - Δόξα Περιβολακίου
Γήπεδο:Καλοχωρίου (παλιό) - ώρα:15.00
Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών - Φοίνικας Σχολαρίου
Γήπεδο:Πέντε Βρυσών - ώρα:15.00
Ενωση Συκεών - ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:15.30
ΚΥΡΙΑΚΗ 08.12.2019
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Γήπεδο:Μηχανιώνας – ώρα:15.00
Θερμαϊκός Θέρμης – Θύελλα Σαρακηνών
Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:15.00
Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης – Ακαδ. Ελπ. Καρδίτσας ‘94
Γήπεδο:ΑΚ ΠΑΟΚ Ν. Μεσήμβριας - ώρα:15.00
Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Μεσολόγγι 2008
Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα:15.00
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο:Χαλκηδόνας - ώρα:15.00
Ομόνοια Σίνδου - ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο:Σίνδου - ώρα:11.30
Εθνικός Σοχού - Ιωνικός
Γήπεδο:Σοχού - ώρα:15.00
ΑΟ Καρδίας - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο:Καρδίας - ώρα:12.00
ΑΠΕ Λαγκαδά - Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο:Λαγκαδά - ώρα:15.00
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα:15.00
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:11.00
Μελιτέας - Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:11.00
Δόξα Πενταλόφου - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο:Πενταλόφου - ώρα:11.30
Ελευθεριακός - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα:15.00
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:15.00
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟΚ Σταυρού - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο:Σταυρού - ώρα:15.00
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο:Ωραιοκάστρου - ώρα:11.30
ΑΣ Νεάπολης - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα:11.30
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου - ώρα:15.00
Ελλήσποντος Μαδύτου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο:Μαδύτου - ώρα:15.00
Νίκη Ηρακλείου - Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο:Ηρακλείου - ώρα:15.00
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Ρυσίου - Πανόραμα
Γήπεδο:Ρυσίου (χόρτο) - ώρα:11.30
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου - ώρα:15.00
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:11.30
Μαραθώνας - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:15.00
Νίκη Μεσημερίου - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο:Μεσημερίου - ώρα:15.00
Εθνικός Πυλαίας - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα:15.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ομόνοια Σταυρούπολης - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:11.30
Οδυσσέας Κορδελιού - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο:Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα:11.30
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο:Ευκαρπίας - ώρα:15.00
Εθνικός Ευόσμου - ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:15.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ακρίτες Συκεών - Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:11.00
Εθνικός Μετεώρων - Μαγνησιακός
Γήπεδο:Μετεώρων - ώρα:15.00
Ελπίδες Σταυρούπολης - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο:Σταυρούπολης - ώρα:11.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:13.00
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο:Φιλαδέλφειας - ώρα:11.30
Νίκη Ευκαρπίας - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο:Ευκαρπίας - ώρα:11.30
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:11.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ηρακλής Μοδίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο:Μοδίου - ώρα:15.00
Δόξα Γερακαρούς - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο:Γερακαρούς - ώρα:11.30
Νέστωρ Οσσας - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο:Όσσας - ώρα:15.00
Αρης Καβαλαρίου - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο:Καβαλαρίου - ώρα:15.00
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο:Νέας Απολλωνίας - ώρα:11.30
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
Προοδευτική - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:15.00
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Πανοράματος - ώρα:15.00
Ελπίδες Θερ.Θέρμης - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο:Λακκιάς - ώρα:11.30
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αργοναύτης Καλαμαριάς - Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:11.00
Ιωάννης Παπάφης - Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:15.00
Αχιλλέας Περαίας - ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο:Περαίας - ώρα:15.00
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο:Πλαγιαρίου - ώρα:11.30
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα:11.30
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ορφέας Αγ. Τριάδας – Ακαδ. Ποδ. Ζάχου
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:11.00
Δάφνη Ακροποτάμου - Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο:Ακροποτάμου - ώρα:11.30
ΠΑΟΚ Πολίχνης - Διγενής Μονολόφου
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:15.00
Δόξα Αδένδρου - Ελπίδες Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Αδένδρου - ώρα:11.30
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΣ Αγ. Παύλος - Κανάρης
Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου - ώρα:11.30
ΑΟ Σούτερς - Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:11.00
ΑΟ Θράκης - Αναγέννηση Επταπυργίου
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:15.00
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα:15.00
ΑΣ Ηρακλής 2015 - Δόξα Τούμπας
Γήπεδο:Βοηθητικό Καυτανζογλείου Σταδίου - ώρα:15.00
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΕ Αγ. Γεωργίου - Ρουβίκωνας
Γήπεδο:Ασπροβάλτας - ώρα:15.00