ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ :

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου 19-20 Οκτωβρίου στην ΕΠΣ Μακεδονίας

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου 19-20 Οκτωβρίου στην ΕΠΣ Μακεδονίας

Αγώνες σε όλες τις κατηγορίες περιλαμβάνει το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣ Μακεδονίας

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 19.10.2019

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Φοίνικας Πολίχνης - Παύλος Μελάς

Γήπεδο:Πολίχνης - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Ολυμπιακός Κυμίνων - Καμπανιακός

Γήπεδο:Κυμίνων - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αίας Ευόσμου - Μελιτέας

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΑΟΚ Σταυρού - Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο:Σταυρού - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Διγενής Κρυονερίου

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

ΠΑΟ Δορκάδας - Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Κεραυνός Κολχικού - ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο:Κολχικού - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αριστοτέλης - Μαραθώνας

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Εθνικός Μαλγάρων - Σταυραετός Ευξεινούπολης 3-0 α.α.

 

Θρίαμβος Παρθενίου - Εθνικός Ευόσμου

Γήπεδο:Παρθενίου - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Αξιός Ανατολικού - Δόξα Ελπίδας

Γήπεδο:Ανατολικού - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αστραπή Νεάπολης - Ελπίδες Σταυρούπολης

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Φίλιππος Ελεούσας - Μακεδονικός Μοναστηρίου

Γήπεδο:Ελεούσας - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

ΑΕ Αμπελοκήπων - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:17.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Κισσός Χορτιάτη - ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Ατρόμητος Τριαδίου - Ελπίδες Θερ.Θέρμης

Γήπεδο:Καρδίας - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Προοδευτική - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο:Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

 

 

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ερμής Μηχανιώνας - Μαραθών Υποδομή 1926

Γήπεδο:Αγίας Τριάδας - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Δόξα Τούμπας

Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών - ΠΑΟ Καρτερών

Γήπεδο:Πέντε Βρυσών - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

 

 

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ:

 

 

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20.10.2019

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Θερμαϊκός Θέρμης – ΑO Σειρήνα

Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:15.00 - Γιατρός:

 

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου

Γήπεδο:Μηχανιώνας – ώρα:15.00 - Γιατρός:

 

Μακεδονικός - Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

Γήπεδο:Μακεδονικού – ώρα:15.00 -

 

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αρης Θεσσαλονίκης – Ατρόμητος Αθηνών

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – ΟΦΗ

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – ΓΠΟ Καστοριάς

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

------------------------------------------

ΑΠΕ Λαγκαδά - ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Λαγυνών - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

ΠΑΟΝ Επιβατών - ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο:Αγγελοχωρίου - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

ΠΑΟ Κουφαλίων - Εθνικός Σοχού

Γήπεδο:Κουφαλίων (παλιό) - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Ιάσων Αυγής - Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Γήπεδο:Αυγής - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Αχιλλέας Τριανδρίας - Κανονιέρηδες

Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:10.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Δόξα Αγ.Παύλου - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Αστέρας Αμπελοκήπων - Ελευθεριακός

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Θύελλα Περιστερώνα - Ελλήσποντος Μαδύτου

Γήπεδο:Περιστερώνας - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Μακεδονικός Ασκού - Απόλλων Ζαγκλιβερίου

Γήπεδο:Ασκού - ώρα:11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αναγέννηση Ρυσίου - Αετός Βασιλικών

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Ορφέας Σουρωτής - Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο:Σουρωτής - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

ΑΕ Κρήνης - Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Αναγέννηση Επανομής - Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο:Επανομής - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Πανόραμα - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο:Πανοράματος - ώρα:11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ολυμπος Δενδροποτάμου - ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο:Μενεμένης - ώρα:11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Οδυσσέας Κορδελιού - Μ.Αλέξ. Ελλήνων

Γήπεδο:Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα:11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης

Γήπεδο:Βαθυλάκκου - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Εθνικός Μετεώρων - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή

Γήπεδο:Ευκαρπίας - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

ΑΜΣ Νικόπολη - Μαγνησιακός

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:12.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Νίκη Ευκαρπίας - Μακεδών Ευόσμου

Γήπεδο:Ευκαρπίας - ώρα:11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο:Φιλαδέλφειας - ώρα:11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας

Γήπεδο:Ανοιξίας - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Αρης Καβαλαρίου - Βρασίδας Βρασνών

Γήπεδο:Καβαλαρίου - ώρα:12.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Νέστωρ Οσσας - Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο:Όσσας - ώρα:11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Ελλήσποντος Κριθιάς - Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο:Κριθιάς - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Δόξα Γερακαρούς - Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο:Γερακαρούς - ώρα:11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Ηρακλής Μοδίου - Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο:Μοδίου - ώρα:16.30

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αίολος - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:16.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

ΑΕ Φαλήρου - Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

ΑΕ Πυλαίας - Πέρα

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα:11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μέντεκας Καλαμαριάς - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Αχιλλέας Περαίας - Πυρσός Αγίας Τριάδας

Γήπεδο:Περαίας - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Ιωάννης Παπάφης - ΑΕ Μαρτίου

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:16.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Δόξα Τριλόφου - Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο:Τριλόφου - ώρα:11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:14.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Δάφνη Ακροποτάμου - Διγενής Μονολόφου

Γήπεδο:Ακροποτάμου - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

ΠΑΟΚ Πολίχνης - Ελπίδες Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:09.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Δόξα Αδένδρου - Ακαδ. Ποδ. Ζάχου

Γήπεδο:Αδένδρου - ώρα:11.30

 

 

Ορφέας Αγ. Τριάδας - ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:14.00

 

 

Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Αναγέννηση Προχώματος

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Χαρ. Επαμεινώνδας - ΑΣ Αγ. Παύλος

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:13.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

Κανάρης - Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

ΑΟ Σούτερς - Αναγέννηση Επταπυργίου

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:14.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

ΑΟ Θράκης - Λιονταράκια

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

 

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ. - Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:13.30

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης – Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:11.30

 

 

ΑΣ Ηρακλής 2015 - ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπήγαδου

Γήπεδο:Βοηθητικό Καυτανζογλείου - ώρα:14.00

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Αγ. Γεωργίου – Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015

Γήπεδο:Ασπροβάλτας - ώρα:16.30

 

 

Δόξα Περιβολακίου - Φοίνικας Σχολαρίου

Γήπεδο:Περιβολακίου - ώρα:11.00

Ενωση Συκεών - Αετός Ανω Σταυρού

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:16.30

 

X