ΣΑΒΒΑΤΟ 23.11.2019
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ιάσων Αυγής Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 15.00 Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Αστέρας Αμπελοκήπων Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00 Παρατηρητής: Xαϊτας Γεώργιος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Δόξα Αγ.Παύλου Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 15.00 Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Balousha Mohammed
ΜΑΣ Αγχιάλου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 15.00 Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Μακεδονικός Γέφυρας Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 15.00 Παρατηρητής: Σεμερτζής Σωτήριος - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
ΠΑΟΚ Σταυρού - Θύελλα Περιστερώνα Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.00 Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Αναγέννηση Επανομής Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.00 Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
Αστέρας Ραιδεστού - Εθνικός Πυλαίας Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 15.00 Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
Μαραθώνας - Νίκη Μεσημερίου Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00 Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Στάθη Θεοδώρα
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
Θρίαμβος Παρθενίου - Ομόνοια Σταυρούπολης Γήπεδο: Αδένδρου - ώρα: 15.00 Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Σταυραετός Ευξεινούπολης - Αξιός Ανατολικού 0-3 α.α.
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Φίλιππος Ελεούσας - Ακρίτες Συκεών Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 15.00 Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς
Ελπίδες Σταυρούπολης - ΑΜΣ Νικόπολη Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 15.00 Γιατρός:Πέπης Παναγιώτης
Μακεδονικός Μοναστηρίου - Μαγνησιακός Γήπεδο: Μοναστηρίου - ώρα: 15.00 Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00 Γιατρός:Αναγνώστου Γρηγόριος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.00 Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας
Κεραυνός Αγίου Παύλου - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00 Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Βρασίδας Βρασνών - Δάφνη Ευαγγελισμού Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 15.00 Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Τριαδίου - Αετοί Θεσ/νίκης 2015 Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 15.00 Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος
ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΑΕ Πυλαίας Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.00 Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος
Πυρσός Θεσσαλονίκης - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00 Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αχιλλέας Περαίας - Δόξα Τριλόφου Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 15.00 Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος
Πυρσός Αγίας Τριάδας - ΑΕ Μαρτίου Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 15.00 Παρατηρητής: Φασούλας Απόστολος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Αναγέννηση Προχώματος - Ελπίδες Αμπελοκήπων Γήπεδο: Προχώματος - ώρα: 15.00 Γιατρός:Παπαβασιλείου Σωτήριος
Διγενής Μονολόφου - Ακαδ. Ποδ. Ζάχου Γήπεδο: Μονολόφου - ώρα: 15.00 Γιατρός:Usore Blessing
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Χαρ. Επαμεινώνδας - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ. Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00 Γιατρός:Κατσαφούρου Ευφροσύνη
ΑΟ Θράκης - Κανάρης Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00 Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης - ΑΣ Ηρακλής 2015 Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.00 Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 15.00 Παρατηρητής: Τσεκούρας Μιχαήλ - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών – Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015 Γήπεδο: Πέντε Βρυσών - ώρα: 15.00 Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος
ΚΥΡΙΑΚΗ 24.11.2019
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου - Μακεδονικός Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα: 15.00 - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΣ Γιαννιτσά Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 15.00 - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας
Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης - Αρης Θεσσαλονίκης Γήπεδο: ΑΚ ΠΑΟΚ Νέας Μεσήμβριας – ώρα: 14.00 - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος
Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – ΑΣ Νέες Τρικάλων Γήπεδο: Ανω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00 - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
Παύλος Μελάς - ΑΕ Ευόσμου Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 15.00 Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα
Ομόνοια Σίνδου - Καμπανιακός Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 11.30 Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.
Εθνικός Σοχού - Αναγέννηση Χαλκηδόνας Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 15.00 Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
ΑΠΕ Λαγκαδά - Ποσειδώνας Καλαμαριάς Γήπεδο: Λαγκαδά - ώρα: 15.00 Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης
ΠΑΟΝ Επιβατών - ΠΑΟ Ξυλούπολης Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.00 Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Μαστρογιάννης Κ.
ΠΑΟ Κουφαλίων - Ιωνικός Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) - ώρα: 15.00 Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος - Γιατρός:Βασιλείου Ιωάννης
Ολυμπιακός Κυμίνων - Φοίνικας Πολίχνης Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 15.00 Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αίας Ευόσμου - Αχιλλέας Τριανδρίας Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00 Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Αναγνώστου Γρηγόριος
Μελιτέας - Δόξα Ρετζικίου Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00 Παρατηρητής: Ζυγομήτρος Δημήτριος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας
Δόξα Πενταλόφου - Κανονιέρηδες Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 11.30 Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
Ελευθεριακός - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 15.00 Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Ασκού - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 11.30 Παρατηρητής: Φασούλας Απόστολος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Κεραυνός Κολχικού - ΠΑΟ Δορκάδας Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 15.00 Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 11.30 Παρατηρητής: Αστρεινίδης Θεμιστοκλής - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης
ΑΣ Νεάπολης - Διγενής Κρυονερίου Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 12.00 Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Νίκη Ηρακλείου Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 15.00 Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος
Ελλήσποντος Μαδύτου - ΑΕ Φιλύρου Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα: 15.00 Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Ρυσίου - Αριστοτέλης Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 15.00 Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Παπαγιάννης Γεώργιος
Πανόραμα - ΑΕ Κρήνης Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.00 Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Ορφέας Σουρωτής Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 15.00 Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Κεραυνός Αγγελοχωρίου Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.30 Παρατηρητής: Χύτας Κωνσταντίνος - Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Εθνικός Μαλγάρων Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00 Γιατρός:Μπουρέκα Ρένια
Ολυμπος Δενδροποτάμου - Οδυσσέας Κορδελιού Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 11.00 Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ
Εθνικός Ευόσμου - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
ΓΣ Ηλιούπολης - Μ.Αλέξ. Ελλήνων Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.00 Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Μετεώρων - Αστραπή Νεάπολης Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 11.00 Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - ΑΕ Αμπελοκήπων Γήπεδο: Βαθυλάκκου - ώρα: 15.00 Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νίκη Ευκαρπίας - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.00 Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00 Γιατρός:Τζίολα Αικατερίνη Γεωργία
Αστραπή Μεσαίου - Εθνικός Αστέρας Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 15.00 Γιατρός:Balousha Mohammed
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Μακεδών Ευόσμου Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.00 Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελλήσποντος Κριθιάς - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς Γήπεδο: Κριθιάς - ώρα: 15.00 Γιατρός:Παπαλέτσιος Απόστολος
Νέστωρ Οσσας - Δόξα Γερακαρούς Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 11.30 Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Παπαλέτσιος Απόστολος
Αρης Καβαλαρίου - Ηρακλής Μοδίου Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 11.30 Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Εθνικός Λαγυνών Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 15.00 Γιατρός:Usore Blessing
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Δόξα Ασσήρου Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30 Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Φαλήρου - Κισσός Χορτιάτη Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00 Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Μουτζουρούνης Απόστολος
Αίολος - Προοδευτική Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00 Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος
Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Πέρα Γήπεδο: Λακκιάς - ώρα: 11.30 Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ιωάννης Παπάφης - Μέντεκας Καλαμαριάς Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00 Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αργοναύτης Καλαμαριάς Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 11.30 Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα: 11.30 Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος - Γιατρός:Μουτζουρούνης Απόστολος
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Ελπίδες Φοίνικα 2011 Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00 Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ορφέας Αγ. Τριάδας - Δόξα Αδένδρου Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.30 Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής
Δάφνη Ακροποτάμου - ΑΟ Μεσήμβριας Γήπεδο: Ακροποτάμου - ώρα: 15.00 Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
ΠΑΟΚ Πολίχνης - Νέα Πολιτεία Ευόσμου Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.30 Γιατρός:Στάθη Θεοδώρα
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Κυψέλη Νεάπολης - Λιονταράκια Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00 Γιατρός:Τζίολα Αικατερίνη Γεωργία
Αναγέννηση Επταπυργίου - Ελπίδες Συκεών Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.00 Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος
ΑΟ Σούτερς - ΑΣ Αγ. Παύλος Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 11.00 Γιατρός:Οικονόμου Δανάη
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Μαραθών Υποδομή 1926 - Δόξα Τούμπας Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00 Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης - ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 11.30 Παρατηρητής: - Γιατρός:Τζιώτζιου Χριστ.-Υακίνθη
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Ερμής Μηχανιώνας Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα: 15.00 Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Φοίνικας Σχολαρίου - Αετός Ανω Σταυρού Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 15.00 Γιατρός:Πέπης Παναγιώτης
ΠΑΟ Καρτερών - Ρουβίκωνας Γήπεδο: Λευκοχωρίου - ώρα: 15.00 Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς
Ενωση Συκεών - Δόξα Περιβολακίου Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.00 Γιατρός:Καλαϊτζίδου Ευαγγελία