ΣΑΒΒΑΤΟ 16.11.2019
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός – Αρης Παλαιοχωρίου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Ποσειδώνας Mηχανιώνας – Νίκη Αγκαθιάς
Γήπεδο:Μηχανιώνας – ώρα:15.00
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------
Καμπανιακός - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο:Χαλάστρας - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μπούρος Γεώργιος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο:Χαλκηδόνας - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς
ΠΑΟ Ξυλούπολης - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Ξυλούπολης - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος
Ιάσων Αυγής - Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο:Αυγής - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Αγ.Παύλου - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:17.00
Παρατηρητής:Χύτας Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη
Αχιλλέας Τριανδρίας - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Αποστολίδης Ευγένιος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία
Μακεδονικός Γέφυρας - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο:Γέφυρας - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Κανονιέρηδες - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Σεμερτζής Σωτήριος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Μελιτέας
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:15.30
Παρατηρητής:Ζυγομήτρος Δημήτριος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας
Ελευθεριακός - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο:Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Balousha Mohammed
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟ Δορκάδας - Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο:Ευκαρπίας - ώρα:15.30
Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα
Μακεδονικός Λητής - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο:Λητής - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Βασιλείου Ιωάννης
Διγενής Κρυονερίου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:Κρυονερίου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Παπαλέτσιος Απόστολος
ΑΕ Φιλύρου - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο:Φιλύρου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
Ελλήσποντος Μαδύτου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο:Μαδύτου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Τουμπουλίδης Νικόλαος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Επανομής - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο:Επανομής - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Φασούλας Απόστολος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο:Αγγελοχωρίου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος
Νίκη Μεσημερίου - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο:Μεσημερίου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Σκούφος Δημήτριος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος
Μαραθώνας - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλβανός, Γαρυπίδης, Δουβλέκης, Ρακόπουλος, Συμεωνίδης.
ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Ιωαννίδης Παντ., Λάλλας, Ζησόπουλος, Usore Blessing.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17.11.2019
Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αρης Θεσσαλονίκης – Ακ. Ελπ. Καρδίτσας ‘94
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00
- Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας
Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου - ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα:15.00
- Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΟ Λέοντες – Καβάλα ‘86
Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00
- Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.
Δόξα Ρετζικίου - Μέντεκας Καλαμαριάς ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΑΕ Ευόσμου - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:12.00
Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Παύλος Μελάς - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο:Σταυρούπολης - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:12.00
Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος
Ιωνικός - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
Δόξα Ρετζικίου - ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο:Πεύκων - ώρα:12.00
Παρατηρητής:Σιδηρόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Κρήνης - Αριστοτέλης
Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης - ώρα:12.00
Παρατηρητής:Τσεκούρας Μιχαήλ - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
Ορφέας Σουρωτής - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο:Σουρωτής - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
Αετός Βασιλικών - Πανόραμα
Γήπεδο:Βασιλικών - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα
ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αποστολίδης, Δρόσος, Κουρκουνάσιος, Κοντός, Ναζίρης, Παπαδόπουλος Γεώργιος.
ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:
11.30 – 12.30: Βασιλείου, Παπαδημόπουλος, Σπυρίδου, Ανεστιάδου.
14.30 – 15.30: Καλαϊτζίδου, Αναγνώστου, Balousha Mohammed, Κοντογιάννη, Μαργαρίτης.