Λάρισα

ΕΠΙΛΟΓΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΣ

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ: Τον έσφαξαν με τον Παναθηναϊκό, του φταίει ο Σαββίδης

Ο Αλέξης Κούγιας κατηγορεί ΕΠΟ και ΚΕΔ πως... τιμωρεί τη Λάρισα λόγω της προ ημερών «επίθεση» του στον πρόεδρο του ΠΑΟΚ

Η απίστευτη γκάφα του Ντεγκρά που έφερε την ισοφάριση του Ηρακλή (vid)

Δείτε την απίστευτη γκέλα του Αργεντίνου γκολκίπερ, που έφερε την ισοφάριση του Ηρακλή

«Σφαγή» της Λάρισας, απίστευτο ακυρωθέν γκολ του Περόνε στο 90' (pic)

Στο 90΄ ακυρώθηκε πεντακάθαρο γκολ του Περόνε για να γίνει το 2-1 για τη Λάρισα και στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων το «τριφύλλι» πήρε τη νίκη

Ξέσπασμα Κούγια κατά Ντεγκρά (pics)

Η γκάφα του Ντεγκρά κόστισε στη Λάρισα, με αποτέλεσμα, ο πρόεδρος των «βυσσινί» με τη λήξη του αγώνα να ξεσπάσει στον Αργεντινό γκολκίπερ

«Ο επόπτης Καραβασίλης κυκλοφορεί με φανέλα ΠΑΟΚ στην Καβάλα»

Ο Αλέξης Κούγιας κατήγγειλε την διαιτησία του αγώνα με τον Παναθηναϊκό, μίλησε για τον Θωμά Μητρόπουλο αλλά και τον Βαγγέλη Γραμμένο

Επίθεση Κούγια σε Ηρακλή, ΠΑΟΚ με αφορμή τον Παναθηναϊκό (aud)

Διαβάστε όσα είπε ο ισχυρός άνδρας της AΕΛ και την κόντρα που είχε με τον Γιώργο Μπούζο στην εκπομπή «Στη Σέντρα» για το θέμα του υποβιβασμού