ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ :

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου 16-17 Νοεμβρίου στην ΕΠΣ Μακεδονίας

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου 16-17 Νοεμβρίου στην ΕΠΣ Μακεδονίας

Αγώνες για την Α1 και την Α' κατηγορία περιλαμβάνει το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣ Μακεδονίας

 

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 16.11.2019

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

------------------------------------------

Καμπανιακός - ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο:Χαλάστρας - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

 

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΑΠΕ Λαγκαδά

Γήπεδο:Χαλκηδόνας - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

 

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Ξυλούπολης - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

 

Ιάσων Αυγής - Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο:Αυγής - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Δόξα Αγ.Παύλου - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:17.00

Παρατηρητής:Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

 

Αχιλλέας Τριανδρίας - Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Αποστολίδης Ευγένιος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

 

Μακεδονικός Γέφυρας - Αίας Ευόσμου

Γήπεδο:Γέφυρας - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

Κανονιέρηδες - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σεμερτζής Σωτήριος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

 

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Μελιτέας

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:15.30

Παρατηρητής:Ζυγομήτρος Δημήτριος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

 

Ελευθεριακός - Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο:Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Balousha Mohammed

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΑΟ Δορκάδας - Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο:Ευκαρπίας - ώρα:15.30

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

 

Μακεδονικός Λητής - Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο:Λητής - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Βασιλείου Ιωάννης

 

Διγενής Κρυονερίου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Κρυονερίου - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Παπαλέτσιος Απόστολος

 

ΑΕ Φιλύρου - ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο:Φιλύρου - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

 

Ελλήσποντος Μαδύτου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου

Γήπεδο:Μαδύτου - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Τουμπουλίδης Νικόλαος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αναγέννηση Επανομής - Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο:Επανομής - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Φασούλας Απόστολος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

 

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο:Αγγελοχωρίου - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

 

Νίκη Μεσημερίου - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο:Μεσημερίου - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σκούφος Δημήτριος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

 

Μαραθώνας - Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

 

 

 ΚΥΡΙΑΚΗ 17.11.2019

 

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αρης Θεσσαλονίκης – Ακ. Ελπ. Καρδίτσας ‘94

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

- Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

 

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου - ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα:15.00

- Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΟ Λέοντες – Καβάλα ‘86

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00

- Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

 

Δόξα Ρετζικίου - Μέντεκας Καλαμαριάς ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

------------------------------------------

ΑΕ Ευόσμου - Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:12.00

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

 

Παύλος Μελάς - Εθνικός Σοχού

Γήπεδο:Σταυρούπολης - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

 

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:12.00

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

 

Ιωνικός - Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

 

Δόξα Ρετζικίου - ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο:Πεύκων - ώρα:12.00

Παρατηρητής:Σιδηρόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

 

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΕ Κρήνης - Αριστοτέλης

Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης - ώρα:12.00

Παρατηρητής:Τσεκούρας Μιχαήλ - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

 

Ορφέας Σουρωτής - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο:Σουρωτής - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

 

Αετός Βασιλικών - Πανόραμα

Γήπεδο:Βασιλικών - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

 

 

 

 

X